Fotovoltaická elektrárna
Slunce jako Vaše nová energie
Nabízíme fotovoltaické systémy pro rodinné domy, firmy a SVJ.
Nabízíme kvalitní fotovoltaické systémy pro všechny typy budov, které vám umožní snížit náklady na energii a přispět k ochraně životního prostředí. Kontaktujte nás a začněte využívat výhody obnovitelné energie.

Objevte, jak funguje fotovoltaika a získejte zelenou energii pro vaše domy a firmy.
Fotovoltaický systém se skládá z fotovoltaických panelů, střídačů a baterií, které umožňují ukládání energie pro pozdější využití. Získejte nezávislost a šetřete náklady s našimi kompletními fotovoltaickými systémy s bateriemi.
Zelená energie z vaší střechy: Solární panely pro rodinné domy.
Solární panely fotovoltaiky jsou klíčovými komponenty solárních elektráren. Tyto panely tvoří solární pole, které slouží k zachycení slunečního záření a jeho následné konverzi na stejnosměrný proud. Ten se následně převádí na střídač, kde se mění na střídavý proud, který je vhodný pro distribuci do elektrické sítě. Solární panely jsou tedy zodpovědné za výrobu elektrické energie z obnovitelného zdroje a jejich instalace přispívá k snížení závislosti na fosilních palivech. Solární elektrárny mají proto významný vliv na ochranu životního prostředí a udržitelný rozvoj.
Fotovoltaika
Čistá energie pro budoucnost - Solární elektrárna
Investice do solárních panelů fotovoltaiky pro vaše domácí potřeby může mít mnoho výhod. Nejenže snižují vaše měsíční náklady na energii, ale také přispívají k ochraně životního prostředí tím, že využívají obnovitelný zdroj energie. Solární panely jsou jednoduché na instalaci a nevyžadují mnoho údržby. Díky bateriím také můžete ukládat energii pro použití v době, kdy slunce nesvítí. Investice do fotovoltaiky také může zvýšit hodnotu vašeho domu a může vás dokonce kvalifikovat pro státní nebo místní daňové úlevy. Zvažte investici do solárních panelů fotovoltaiky pro vaše domácí potřeby a přidejte se k rostoucímu počtu lidí, kteří využívají obnovitelnou energii.
Proč s námi?
Vaše spokojenost je naším cílem
Rychlá a profesionální instalace
Získejte vysokou kvalitu a spolehlivost s naší odbornou instalací fotovoltaických elektráren a tepelných čerpadel
Záruky až 30 let
Zajistíme Vám dlouhodobou bezproblémovou provozuschopnost Vašich fotovoltaických elektráren a tepelných čerpade
Dotace až 275.000 Kč
Zvyšte úspory na energii s našimi instalacemi a získejte dotaci až 275.000 Kč na solární a tepelná řešení
Financování již od 1700 Kč měsíčně
Zajistíme Vám rychlé a snadné financování Vaší instalace fotovoltaiky a tepelných čerpadel
SOLAX POWER
Solax Power je přední výrobce střídačů, baterií a nabíječek na automobily, které nabízíme jako součást našich služeb. Díky těmto špičkovým řešením můžete zvolit to nejlepší právě pro Vaše energetické potřeby. Solax Power střídače jsou navrženy tak, aby byly co nejúčinnější, spolehlivé a snadno použitelné, ať už se jedná o domácí či komerční použití. Nabíječky na automobily umožňují rychlé a bezpečné nabíjení elektromobilů, takže můžete využít moderní technologie s maximální účinností a minimálními náklady na energii.
Jak probíhá spolupráce
Návštěva našeho technologa u vás doma
Zpracujeme kompletní studii co nejvýhodnějšího řešení přímo pro Váš dům s ohledem na Vaše potřeby. Vypracujeme cenovou nabídku a zkontrolujeme technickou připravenost.
Nezbytná administrativa
Po podpisu objednávky, zařídíme zpracování technického projektu a veškerou nutnou administrativu spojenou s garancí nejvýhodnější dotace.
Instalace a připojení k síti
Provedeme kvalitně instalaci v co nejdřívějším termínu a zajistíme návštěvu revizního technika.
Šetříte vaše finance
Konečně si můžete začít naplno užívat pocit energetické samostatnosti a šetřit své finance.
Solax systémový monitoring přes aplikaci SolaxCloud
Sledujte svůj SolaX systém odkudkoli na světě pomocí nového SolaxCloud. Vyberte si, kdy se má dobíjet vaše baterie a změňte nastavení systému jedním kliknutím.
Použitelné kdekoliv na světě
Kdykoli a kdekoliv na světě můžete pomocí wifi připojení sledovat svůj SolaX systém. Můžete sledovat jeho aktuální produkci, ušetřené náklady a dokonce i snížení emisí CO2.
Dostupné přes aplikaci nebo web
SolaX Cloud je k dispozici prostřednictvím aplikace nebo webového prohlížeče. Aplikace je k dispozici jak v obchodě iOS, tak v obchodě Android, můžete si ji snadno stáhnout a používat.
Inteligentní monitorování
Ať už se jedná o rezidenční nebo komerční systémy. S pomocí SolaX Cloud mohou provozovatelé a instalatéři fotovoltaických systémů kdykoliv zobrazit klíčová a aktuální data a udržovat tak své systémy pod kontrolou.
Správa baterií
SolaX Cloud vám umožní zkontrolovat stav vaší baterie. Můžete sledovat živá data a používat širokou škálu nástrojů pro vyhodnocování, abyste kontrolovali historický výkon vaší baterie.
Reporty E-mailem
SolaX Cloud vám zašle podrobné e-mailové zprávy o stavu vašeho systému, včetně detekce případných poruch. Inteligentní Cloud okamžitě zjistí jakoukoli chybu a odešle podrobnou zprávu na zadanou e-mailovou adresu
Dálkové ovládání střídače
S dálkovým ovládáním střídače můžete snadno spravovat svůj fotovoltaický systém z jakéhokoli místa na světě pomocí zařízení s připojením k internetu
Chci nezávaznou nabídku
Ukázky našich instalací
Zajistíme kompletní servis od prvního dotazu až po zprovoznění fotovoltaického systému a spokojenost zákazníka je pro nás zásadní.
Šlapanice, Jihomoravský kraj
9,75 kWp, Solax X3-Hybrid 3f. G4 15kW, 2x Solax T58 Slave+Master 11,6kWh, 1x Solax EV charger G2
Kladno, Středočeský kraj
9,9 kWp, Solax X3-Hybrid 3f. G4 10kW, 2x Solax T58 Slave+Master 11,6kWh
Praha 14
Tepelné čerpadlo TnG HE1500Si 19kW
Luboměř, Moravskoslezský kraj
28,98 kWp,Solax X3 PRO 30K G2
Třemešné, Zlínský kraj
5,98 kWp, Goodwe GW8K-ET, Dyness tower 10,66kWh
Průhonice, Středočeský kraj
7,02 kWp, Solax X3-Hybrid 3f. G4 8kW, 2x Solax T58 Slave+Master 11,6kWh
FAQ
Časté otázky a odpovědi
Pokud jste nedošly odpověď na váš dotaz, neváhejte nás kontaktovat na info@energitak.cz